Od května už nezaparkujete zdarma ani v Lipové ulici. Foto: Ilona Kaulfuss
Most

Teplice – Řidiči si v současné době pochvalují parkování v centru Teplic, které je až do konce dubna zdarma. V odpolední špičce sice není pomalu kam odstavit vůz, ale to řidičům vrásky nedělá. K systému placeného parkování město přejde znovu od 1. května. Důvodem zdržení plánovaného modernizovaného systému placeného parkování byla nutnost opakování výběrového řízení na jeho dodavatele.

A zatímco si řidiči užívají bezplatné parkování a uspořené korunky, připravují se v rámci místních úprav provozu velké změny. Od května v centru města už bez zaplacení nezaparkujete. Projekt modernizované zóny zahrnuje totiž i ulice, kde dosud nebyla povinnost platit za parkování.

Konkrétně se parkovací automaty objeví v následujících ulicích a lokalitách: Alejní, Benešovo náměstí, Českobratrská, Čs. dobrovolců, Dlouhá, Dubská, Chelčického, Jungmannova, Kollárova, Laubeho náměstí, Lipová, Masarykova třída, Mírové náměstí, Mlýnská, Mrštíkova, Nádražní náměstí, Na Hrázi, náměstí Svobody, Papírová, Poštovní, Potěminova, Revoluční, Rooseveltova, Spojenecká, Školní, Tržní náměstí, Tyršova, U Bílinské brány, U Císařských lázní, U Divadla, U Hadích lázní, U Kamenných lázní, U Nádraží, U Zámku, V. Hálka, Vrchlického, Zelená a 28. října.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru