Veškerá technika byla ve městě i v úterý. Foto: město Most
Most

Mostecko – Český hydrometeorologický ústav vydal opět varování z důvodu možného tvoření ledovky při mrznoucím dešti. Výstraha platí pro pás Podkrušnohoří od Kadaňska až po Varnsdorf. Ledovka se na komunikacích má tvořit od půlnoci až do středečních 11 hodin.

Meteorologové upozorňují, že při ledovce je velmi vysoké riziko pádu, řidiči musí očekávat problémy v dopravě a  zvýšenou nehodovost. „Při pohybu venku je třeba chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by měli omezit vycházení ven. Řidičům se doporučuje sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně. Je nutno počítat s prodloužením doby jízdy," vysvětlují meteorologové.

Pracovníci technických služeb ve městech drží 24 hodinové služby, aby ošetřili do rána co nejvíce komunikací, než nastane ranní dopravní špička.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru