Ilustrační foto: CC0
Most

Teplice – Dalšího dealera pervitinu odhalili tepličtí kriminalisté z toxi týmu. Na základě rozpracovaných poznatků se podařilo prokázat, že s pervitinem obchodoval 32letý muž z Teplic. Tomu je kladeno za vinu, že v průběhu loňského roku prodal drogově závislým osobám v nejméně 130 případech pervitin. Ten prodával různě dávkovaný od 0,1 gramu až po 0,3 gramu.

„Drogu prodával v blízkosti svého bydliště v Trnovanech, kdy u něj v bytě byla provedena domovní prohlídka. Při té kriminalisté nalezli velké množství sáčků s pervitinem odváženým k prodeji, různé digitální váhy a prázdné sáčky. Muži bylo sděleno obvinění z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru