V současné době má zřejmě muž vousy, delší vlasy a nosí brýle. Foto: Policie ČR
Most

Ústecký kraj – Policisté pátrají po muži, na kterého je vydán souhlas se zadržením. Podle zjištěných poznatků hledaný cestuje především vlakem na trase Děčín – Karlovy Vary a páchá na cestujících kriminalitu podvodného charakteru.

„Pod různými legendami láká z lidí finance a vydává se za různé osoby, mimo jiné sděluje, že je inženýr. I přes vynaložené úsilí se ho nepodařilo zatím vypátrat. Z důvodu řádného zadokumentování jeho podvodů, žádáme občany, kteří se stali obětí tohoto podvodníka, aby kontaktovali policisty. Nejnovější mužova podoba je zachycena na přiloženém identikitu. V případě, že byste se s mužem setkali, či máte poznatky k jeho pobytu, zavolejte na linku 158, či se dostavte na kterékoliv policejní oddělení. Za spolupráci děkujeme," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Odkaz na pátrání: Pátrání po osobách - Policie České republiky (Pokud je odkaz neaktivní, osoba byla již vypátrána).

1402vlak3 69745

Identikit muže, jak zřejmě v současné době vypadá. Foto: Policie ČR

1402vlak1 a394e

1402vlak2 76300

Foto: Policie ČR

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru