Foto: W4W
Most

Cítíte, že potřebujete udělat zásadní změnu a posunout se v životě dál? Chybí vám motivace, sebejistota či máte dojem, že děláte špatná rozhodnutí? 

Program The Bridge organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. (W4W) může být odrazovým můstkem právě pro Vás.

Program realizuje pobočka W4W v Mostě a zahrnuje celkem 21 hodin seberozvojového vzdělání rozdělených do 7 setkání. Spoluúčast za absolvování je 950 Kč. Účastnice obdrží certifikát o absolvování vzdělávacího kurzu.

Během setkání budeme sdílet pocity a názory v uzavřené bezpečné skupině čítající nejvíce 9 účastnic.

Věnovat se budeme především těmto tématům: Stanovení osobních cílů, nastavení životních priorit, získání sebejistoty, uvědomění vlastních schopností a dovedností či zvládání stresu.

Jednotlivé bloky se konají od 21. 3. 2024, vždy jedenkrát za čtrnáct dní ve čtvrtek od 14:00 do 17:00 hodin. První setkání je nezávazné.

Pro více informací kontaktujte Ing. Michaelu Hostašovou, DiS. (tel. 703 458 407, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru