Podezřelé chování mužů nahlásila všímavá žena. Foto: MP Most
Most

Most – V sobotu 17. února před 21. hodinou na linku 156 oznámila oznamovatelka, že ulicí V. Nezvala jde dvojice podezřelých mužů, kteří prošli celou ulici, a přitom svítili svítilnami do zaparkovaných vozidel. Dále oznamovatelka uvedla směr jejich pohybu a popis oblečení.

Operátoři kamerového systému zahájili okamžitě monitoring uvedeného místa a zaznamenali pohyb dvou mužů odpovídajících popisu, jak svítí pomocí svítilny do vozidel. Operační pracovník okamžitě informoval všechny motohlídky v terénu a operátoři předávali průběžně informace o pohybu podezřelých osob. „Během minuty jedna z motohlídek dorazila na místo a podezřelé muže zajistila," informuje Městské policie Most.

Po prokázání totožnosti se podezřelí doznali k poškození několika vozidel v minulých dnech u 7. základní školy (o incidentu jsme psali ZDE) a zároveň u nich strážníci při bezpečností prohlídce nalezli nouzové bezpečnostní kladivo na rozbíjení oken, které podezřelí dle svého doznání použili. 

Strážníci oba podezřelé muže se všemi poznatky, kamerovým záznamem a dalším důkazním materiálem předali do rukou Policie ČR k dalším úkonům.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru