Foto: Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova
Most

Most – Zatím neznámí pachatelé ohrozili plynulost a především bezpečnost tramvajového provozu v Mostě. Došlo k vloupání do objektu trakční měnírny u Zimního stadionu a rozkradení jejího vybavení.

Pachatelé odcizili především měděné součástky i další vybavení. „Jen shodou náhod nedošlo k přerušení provozu měnírny a jejímu fatálnímu poškození, které mohlo mít za následek přerušení tramvajové dopravy," uvedl Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova na sociálních sítích.

Vzniklé škody jsou ještě vyčíslovány. Případ v současnosti vyšetřuje policie České republiky. Dopravní podnik ihned začal pracovat na rozšíření zabezpečení tohoto objektu a na jeho dalším monitorování.

 

Foto: Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru