Richar Krajčo projíždí publikem. Foto: Oldřich Hájek
Most

Most – Zaplněná sportovní hala v Mostě hostila ve středu večer koncert skupiny Kryštof. Richard Krajčo s kapelou navštívili Most v rámci své klubové tour.

V dvouhodinovém programu Kryštof připomněl své nejznámější písně, filmové skladby a také novější songy. V Mostě našel skvělou odezvu v publiku, mezi které se také nečekaně vydal, aby si s fanynkami i fanoušky potřásl rukou. Při své „jízdě“ skrze dav pod podiem dostal i srdce a po dokončení půlkruhu přiznal, že mu „nikdo nesáhnul na zadek“. „Jste nejslušnější město,“ pobavil přítomné.

Richard Krajčo také vyvrátil zvěsti, že se kapela rozpadá. „Zavřeme se do studií a budeme tvořit nové písně,“ dodal k tomu, proč Kryštof na čas omezí koncertní vystupování.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru