Prokop Voleník (vpravo) spolu s Prokopem Seifem ukázali vybavení sanity Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Foto: Krajská zdravotní
Most

Ústecký kraj – Nikdo z dospělých v ní jet netouží, ale všechny zajímá, jak je vybavena. Co všechno ukrývá sanitka záchranky? Jak je připravena, aby v ní zdravotničtí záchranáři mohli okamžitě zjistit u pacienta stav základních životních funkcí a zajistit je? Jak vypadají přístroje a co dalšího se do vozidla musí vejít, aby mohlo vyjet zachraňovat lidské životy? Průvodci pořadem Prokopni to vám právě v tomto díle všechno ukáží.

Prokopni to je autorský videopodcast Krajské zdravotní, který běží od května 2023. Cílem pořadu Prokopni to je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru