Reprofoto z videa Policie ČR
Most

Teplice – Zběsilou jízdu nočními ulicemi Teplic předvedl 42letý motorkář. Toho se rozhodla zkontrolovat hlídka policistů. K jeho zastavení použili světelné a zvukové signály, které však řidič nerespektoval, ba naopak přidal rychlost a na prvním možném sjezdu začal policistům ujíždět do centra Teplic.

S dopravními předpisy si hlavu nelámal a ulicemi města jel více jak stokilometrovou rychlostí. Několikrát přejel do protisměru, kde mohl ohrozit ostatní účastníky silničního provozu. „Jeho nebezpečná jízda skončila v momentě, kdy vlivem vysoké rychlosti naboural v zatáčce do dopravní značky," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Poté, co k němu přijela policejní hlídka, vypadalo to, že řidič leží nehybně u motorky. Po chvíli se však postavil na nohy a kupodivu neutrpěl při pádu žádné vážné zranění.

Následně se zjistil i důvod mužova ujíždění. V krvi mu totiž kolovaly drogy, což prokázal i provedený orientační test s pozitivním výsledkem na amfetamin. Navíc měl tento řidič vysloveno předběžné opatření, a to zadržení řidičského průkazu pro jiný prohřešek. Jeho počínání teď budou řešit policisté z dopravního inspektorátu.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru