Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Mostečtí policisté předali sdělení podezření 38leté ženě ze spáchání trestného činu zpronevěry. Ta je možná adept na zaměstnance roku. Žena pracovala v jedné z heren a během února a března letošního roku měla připravit zaměstnavatele o 21 tisíc korun.

Podezřelá se prý dostala do finanční tísně, proto se rozhodla rozmnožit peníze, které jí byly svěřené. „Finanční hotovost měla k dispozici v peněžence a byla určená na vyplácení výher. Poměrnou část peněz postupně vhodila do výherního automatu, zbytek si nechala," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Zprvu se ženě údajně dařilo a tak hrála téměř každou směnu. Pak ji ale štěstí opustilo. Přišla o práci a dluží zpronevěřenou částku. Jako bonus hrozí ženě v případě uznání viny až dva roky ve vězení.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru