Ilustrační foto: CC0
Most

Klášterec nad Ohří – Jak na objednávku budou mít motorkáři ideální počasí pro sobotní sraz. Jejich dílem je loděnice v Klášterci nad Ohří. Kolem oběda tak počítejte s tím, že jich na cestě do Klášterce potkáte více než obvykle. 

Sraz účastníků u Loděnice je naplánován na 13 hodin. Následovat bude spanilá jízda a zábavné týmové motohry o ceny. „V 18:30 zahájí svůj koncert kapela S.I.B., po které bude následovat koncert formace EXTAZE. Zveme motorkáře, příznivce i širokou veřejnost. Připraveno bude občerstvení, loděnický oheň, půjčovna lodiček," zvou pořadatelé na sobotní akci nejen milovníky jednostopých vozidel. 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru