Nehoda na okraji Mostu. Foto: Oldřich Hájek
Most

Most - Základní složky integrovaného záchranného systému zasahují u dopravní nehody dvou osobních automobilů u průmyslové zóny Hrabák na okraji Mostu.

Na silnici mezi Mostem a Havraní došlo ke střetu osobního automobilu a dodávky. Probíhají záchranné práce. Došlo ke zranění. Dodávka leží na boku mimo vozovku, druhý havarovaný aumobil blokuje jízdní pruh ve směru na Most.

Policisté řídí kyvadlově dopravu, počítejte se zdržením.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru