Foto: Policie ČR
Most

Most – Vandalství, které přidělává starosti řadě lidí, řešili v minulém týdnu mostečtí policisté. Po řádění opilého muže zůstalo poškozeno 9 vozů. 

„Policisté z obvodního oddělení v Mostě předali sdělení podezření 27letému muži ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví. Muž měl v ulici 1. Máje poškodit 9 zaparkovaných automobilů různých továrních značek," informoval policejní mluvčí Václav Krieger.

Po vandalském nájezdu zůstala ze všech aut viset dolů silou uražená zrcátka, některá se válela dokonce na zemi. Roli v jeho chování sehrál zřejmě i vypitý alkohol.

Na zadržení podezřelého se podíleli přivolaní městští strážníci, kteří ho předali policistům. Vystřízlivět tak musel v cele. „Majitelům poškozených vozidel napáchal výtržník škodu přesahující 40 tisíc korun. Za to může v případě uznání viny odejít od soudu až dvouletým trestem odnětí svobody," doplnil mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru