Místo po prolézačkách se děti klouzaly po čelním skle aut a lezly i na střechu. Reprofoto: video ze skupiny Most
Most

Most – Do ulice Víta Nejedlého v Mostě byla vyslána hlídka policistů na oznámení o dětech, které tam lezou po střeše zaparkovaných vozů. Na sociálních sítích koluje video, které tento čin zaznamenalo.

„Policie je na místě, oznámením a videem se zabýváme. Jedno z vozidel odjelo před příjezdem hlídky. Pokud by jeho majitel zjistil nějaké poškození, je potřeba se dostavit na obvodní oddělení policie v Mostě. Druhé auto podle prvotního šetření nevykazuje známky poškození, přesto po dotyčných osobách pátráme," potvrdil policejní mluvčí Václav Krieger.

Video bylo zveřejněno krátce před půl dvanácté na sociální síti Facebook ve skupině Most. Je zřejmé, že se jedná o děti, které by tou dobou měly být ve škole.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru