Most – V neděli 5. května se na golfovém hřišti v Mostě uskutečnil 2. ročník charitativního turnaje Móda a hvězdy, který podpoří již 11. ročník charitativní módní přehlídky Móda a hvězdy, který se uskuteční 13. října v Městském divadle v Mostě.

Golfového turnaje se účastnilo 48 hráčů včetně herců Davida Suchařípy a Pavla Nečase, kteří celý turnaj nejen odehráli, ale také vedli následnou dražbu předmětů, které věnovali Ondřej Kaše, Jiří Lehečka, HC Verva, Lucy diamonds, Markéta Jeřábková a další.

Celkem se na startovném a dražbě vybralo 85 000 Kč, které budou rozděleny mezi Nadační fond Veroniky Kašákové, DD Vysoká Pec a Klokánek v Teplicích. Pořadatelem byl Svatební salon Delta

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru