Foto: Policie ČR
Most

Most, Teplice – Mostečtí policisté prověřují případ krádeže, ke které došlo v dubnových odpoledních hodinách v OC Central. Neznámý pachatel v nestřeženém okamžiku odcizil z odložené dámské kabelky peněženku. V té bylo uloženo několik tisíc korun.

Obdobným případem se zabývají i policisté ze sousedního okresu v Trnovanech. Tam taktéž neznámý zloděj odcizil peníze a mobilní telefon z batohu, který měla poškozená na zádech. Tato krádež se stala v OC Olympia na konci února.

Foto: Policie ČR

„V této souvislosti policisté pátrají po totožnosti ženy. Ta je důležitou osobou v probíhajícím trestním řízení a mohla by pomoci s objasněním trestné činnosti. Policisté nevylučují, že se žena pohybuje v Mostě, v Teplicích, ale i v blízkém okolí. Pokud máte nějaké informace o osobě, sdělte je policistům na lince 158. Předem děkujeme za spolupráci," vyzývá veřejnost policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru