Operátor kamerového systému zachytil muže, který odkládal objemný odpad ke kontejnerům. Foto: MP Most
Most

Most - V odpoledních hodinách operátor kamerového systému městské policie na třídě Budovatelů v Mostě zjistil dva muže, kteří odložil u kontejneru větší množství starého nábytku.

Operační pracovník informoval hlídku v terénu, která na místě obratem oba muže zajistila. "Při projednávání přestupku znečištění veřejného prostranství bylo zjištěno, že jeden z mužů je na seznamu hledaných osob Policie ČR," uvedla mluvčí Městské policie Most Veronika Loucká.

Strážníci oběma mužům uložili pokutu ve výši dvou tisíc korun, objemný odpad pod dohledem strážníků odnesli zpět domů a hledaného muže strážníci předali Policii ČR.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru