Ilustrační foto: jip
Most

Most – Přestože se ještě po poledni mohli fanoušci ledního hokeje těšit na společné fandění u břehů jezera Most, počasí si opět prosadilo svou. Dnešní vysílání zápasu Kanada-Česko se s ohledem na aktuální déšť a odpolední předpověď počasí muselo zrušit.

„Počasí nám nepřeje. Dnešní hokejové vysílání Česko - Kanada u Mostecké jezero rušíme," vydalo město Most informaci krátce před 14 hodinou.

Naopak Mezibořští se mohou těšit na skvělou atmosféru. Město už před pěti dny informovalo, že má pro případ špatného počasí náhradní řešení: „Máme pro vás plán B! Pokud se bude hrát v odpoledních hodinách nebo bude nepříznivé počasí, přesuneme promítání do proskleného atria na sjezdovce. 

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru