Ilustrační foto
Most

Ústecký kraj – V sobotu 25. května proběhla na území Ústeckého kraje dopravně bezpečností akce zaměřená na dodržování nejvyšší povolené rychlosti. Policisté zastavili a zkontrolovali 220 vozidel a spáchání dopravního přestupku řešili celkem u 106 řidičů a spolupasažérů.

Řidiči překročili rychlost celkem v 92 případech. Zbývající přestupky řešili policisté za jízdu bez použití bezpečnostního pásu, nevyhovující technický stav vozidla či způsob jízdy.

„Na místě bylo blokovou pokutou vyřešeno 95 přestupků a zbývajících 11 deliktů bylo oznámeno na příslušný správní úřad k dalšímu projednání. Na blokových pokutách vybrali policisté 150 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Pavla Mašínová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru