Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Postoloprty – Dálnice D7 u Postoloprt je obousměrně uzavřena z důvodu dopravní nehody kamionu na 55.5 km. Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku Letecké záchranné služby.

Doprava je řízena policisty, kteří směřují provoz na objízdnou trasu skrze Postoloprty a Rvenice. Nehoda se neobešla bez zranění. „Řidiče jsme se závažným zraněním transportovali do ústeckého traumacentra," uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Podle policejního mluvčího Jakuba Mareše bude uzavírka dálnice trvat ještě několik hodin, protože přepravní společnost bude nejméně do půl čtvrté překládat náklad z havarovaného vozu. 

Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru