Vedení mostecké nemocnice ocenilo studentky zdravotnické školy za jejich příkladnou práci při praxi. Foto: Krajská zdravotní
Most

Most – Získat střední zdravotnický personál do nemocnic není snadné. Krajská zdravotní, která je v České republice největším poskytovatelem nemocniční péče, studenty láká na možnosti exkurzí, praxí, stáží i na stipendijní programy. Mostecká nemocnice dlouhodobě úzce spolupracuje se zdejší střední zdravotnickou školou, jejímž zřizovatelem je Ústecký kraj. Nyní její vedení ocenilo nejlepší studentky třetího ročníku, které praxi v nemocnici úspěšně absolvovaly.

Certifikát „za vynikající praxi“ slavnostně předali 20. června Ing. Pavel Markalous, ředitel Nemocnice Most, Mgr. Šárka Gregušová, hlavní sestra, a Ing. Jitka Hašková, ředitelka Vyšší odborné školy ekonomické, sociální a zdravotnické, Obchodní akademie, Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy v Mostě.

„Akci jsme uspořádali v rámci rozvoje spolupráce se střední zdravotnickou školou. Předáním certifikátů a poděkováním za skvěle zvládnutou odbornou praxi jsme jim chtěli dát najevo, že bychom je rádi získali pro práci v naší nemocnici a osobně je ujistit, že je budeme podporovat v dalším vzdělávání a profesním rozvoji. “ řekl Ing. Pavel Markalous.

„Dvě třídy třetího ročníku oboru praktická sestra, kterých se praxe v nemocnici týkala, navštěvuje 50 dívek. Vybrali jsme 24 nejlepších, které jsme pozvali. Dnes je Nemocnici Most pod vedením pana ředitele ocenila za jejich dobrou práci a příkladný přístup k plnění praxe. Motivovala je k tomu, aby ve svém budoucím studiu a profesi zůstaly,“ přiblížila Ing. Jitka Hašková.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru