Silnice ve Višňové u Penny se během průtrže mračen proměnila ve vodní kanál. Foto: čtenář
Most

Most – Zatímco nad Litvínovem jen hřmí a pršet začalo teprve po 17. hodině, sousedním Mostem se prohnala prudká průtrž, která za sebou zanechala zatopené ulice. Hasiči jsou v terénu a pomáhají s odčerpáváním vody. 

„Višňová u Penny je pod vodou, kanály nestíhají. Doporučuji to objet," informoval první čtenář krátce po půl páté. Tradičně je zatopen podchod u tř. Budovatelů u stovek, kde na tamních komunikacích musí policisté řídit dopravu. Hasiči zasahují například v Lidické, Mikoláše Alše i v Radniční ulici. Povoláni byli taktéž do Rudolic.

V ulicích Bohuslava Vrbenského a V Sadech odstraňovali hasiči popadané stromy.

 

Foto: redakce

Pasáží u magistrátu se valí proudy vody, u OBI v Mostě se parkovištěm brodí zákazníci po kotníky ve vodě a aby se nezaplavil obchod, jsou zde rozmístěny pytle s pískem. 

Na 1. náměstí prudký poryv větru strh pódium, které spadlo na zaparkovaná magistrátní auta. Nikdo nebyl zraněn, na soukromém majetku by neměly být žádné škody. 

Foto: čtenář

Krátké video, jak se "venku žení čerti", poslal i jeden ze čtenářů.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru