Foto: Policie ČR
Most

Most – Zástupci vedení Police ČR, územního odboru Most, a městské policie se na společném setkání k situaci v sociálně vyloučené lokalitě Stovky v Mostě již dříve dohodli na sloučení aktivit. Ty realizují obě policie v této problémové lokalitě už několik měsíců.

Při dalších jednání se dohodli o rozšíření kontrol v dalších lokalitách, například o park Střed a obchodní dům Central včetně přilehlého okolí. Na jednáních si policisté se strážníky vyměnili poznatky ze zájmových lokalit a společně naplánovali sérii bezpečnostních opatření a společných akcí, které by měly pomoci zvýšit bezpečnost a veřejný pořádek v těchto lokalitách.

Tentokrát policisté uskutečnili akci ve večerních hodinách. Se strážníky městské policie se rozdělili do skupin a ve společných hlídkách provedli kontrolu jednotlivých vchodů s cílem pátrání po konkrétních osobách a kontrolu osob ve společných prostorech domů a okolním veřejném prostranství.

Během dvouhodinové večerní akci stihly smíšené hlídky zkontrolovat 164 osob a 5 vozidel. „Jeden z řidičů odjel s blokovou pokutou, protože se dopustil přestupku. Policisté narazili na dvě osoby, o které se zajímali, protože jsou důležité pro trestní řízení," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger. Jiné dvě osoby si od uniformovaných mužů převzaly důležité písemnosti, které se jim nepodařilo dříve doručit.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru