Včerejší řádění vichru a deště napáchalo škody na řadě stromů. Foto: město Most
Most

Most – Neschovávejte se při případném dešti a poryvech větru pod stromy. Ty mohou být nalomené už po včerejší průtrži mračen. Pracovníci Technických služeb města Mostu od  rána likvidují následky včerejší bouřky a přívalových dešťů, nicméně se na Mostecko žene další. 

Podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu se dnes v Ústeckém kraji opět mohou vyskytnout silné bouřky s úhrny kolem 30 mm a nárazy větru až 70 km/h. Aktuální radar naznačuje, že dorazí i do Mostu, a to ještě před polednem. „Později odpoledne a večer se místy vyskytnou velmi silné bouřky s přívalovými srážkami, kroupami nebo nárazy větru," upřesňuje komentář ČHMÚ.

Takto se od rána činí pracovníci TS města Mostu při úklidu. Pravděpodobně budou muset do ulic vyrazit znovu. Žene se další bouře. Tentokrát by měla ale spíše zasáhnout Litvínov. Foto: město Most

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru