Most – Krátce po půl sedmé ráno došlo k dopravní nehodě na tř. Budovatelů u obchodního domu Central. Muž jedoucí na elektrokole zatím z neznámých příčin narazil do patrového autobusu.

„Příčiny a okolnosti této nehody jsou zatím v šetření. Jisté je, že cyklista narazil do boku autobusu, nikoliv že autobus srazil cyklistu. Účastníci nehody měli negativní testy na alkohol a škoda je předběžně odhadnuta na šest tisíc korun," podotkl policejní mluvčí Václav Krieger s tím, že zraněného cyklistu odvezla do nemocnice záchranná služba. 

Podle svědků byli policejní vyšetřovatelé na místě ještě v osm hodin ráno, na silnici byly stopy krve a jízdní kolo leželo za autobusem.

„Se středně vážným zraněním jsme muže převezli do mostecké nemocnice," uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru