Foto: Autodrom Most
Most

Most - Blíží se termín výměny sad letních pneumatik za zimní. I když slunce ještě ukazuje svou sílu, na silnicích už se projevuje podzimní ochlazení. Nebezpečný může být i studený déšť a spadané listí, jež společně vytvářejí na vozovce kluzkou vrstvu. Řidiči by proto neměli nic podcenit a přezutí neodkládat.

Pneuservis v areálu mosteckého autodromu má pro své zákazníky dobrou zprávu. Před zimní sezonou modernizoval své vybavení. Nové stroje umožňují demontáž, montáž a vyvážení pneumatik osobních, SUV a dodávkových vozů všech rozměrů, tedy do výšky až 24 palců a šířky až 355 milimetrů.

Příznivá je také cena nabízených služeb pneuservisu. Výměnu sady pneumatik včetně nahuštění a vyvážení kol lze pořídit od 400 do 800 korun. Za uskladnění sady pneumatik na jednu sezonu řidič zaplatí od 500 do 700 korun. Kromě toho pneuservis nabízí i zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

1810pneu2

Foto: Autodrom Most

 

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis v areálu autodromu otevřený po většinu roku po celý týden, tedy od pondělí do pátku od 08:00 do 18:00 hodin, v sobotu a v neděli pak od 07:00 do 18:00 hodin. Od 1. listopadu se provozní doba mění, otevřeno bude ve všedních dnech od 07:00 do 15:30 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zimní výbavou řidič musí nově auto opatřit vždy, pokud to vyžadují povětrnostní podmínky bez ohledu na datum a také pokud vjede do úseku ohraničeného dopravní značkou Zimní výbava. „V praxi to znamená, že může-li řidič očekávat změnu počasí, musí přezout na zimní pneumatiky. Pokud by přesto vyjel na letní sadě a způsobil nehodu a následnou škodu, pojišťovna by nemusela v takovém případě plnit smluvní podmínky,“ upozorňuje zkušený instruktor kurzů bezpečné jízdy Jiří Patera.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru