Recidivistovi hrozí za krádež v hodnotě necelých dvou stovek až tříletý trest
Ilustrační foto
Most

Most - Na policejním oddělení skončil muž ve věku 36 let z Mostu. Tento týden v poledních hodinách si v supermarketu schoval pod oděv vůni do auta a balení tabáku. U pokladny ale nezaplatil. Odcizené zboží bylo zajištěno, tabák ale nebyl vrácen zpět do prodeje, protože byl poškozen.

"Mostečan kradl již v minulosti a byl za to odsouzen nepodmíněným trestem, který si odpykal. Policisté mu s ohledem na kriminální minulost sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Ač byl lup v hodnotě 188 korun, muži hrozí až tříletý trest odnětí svobody," uvedla policejní mluvčí ludmila Světláková.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru