Hokejistka Kristýna Pátková má bronz z mistrovství světa. Gratulaci poslal i její mateřský klub
VÍTĚZNÁ RADOST ČESKÉHO VÝBĚRU. FOTO: ČESKÁ HOKEJOVÁ REPREZENTACE ŽEN
Sport

Litvínov – Boj o třetí místo při mistrovství světa v ženském hokeji se s napětím sledoval i v Litvínově. Ještě aby ne. Své želízko v ohni měl i klub HC Verva Litvínov. Jeho odchovankyně Kristýna Pátková chtěla získat podruhé za sebou medaili.

A povedlo se. Říká se, že dvakrát za sebou do stejné řeky nevstoupíš. Jenže v kanadském Bramptonu se v boji o medaili postavily české hokejistky proti stejnému soupeři jako loni v Dánsku. I tentokrát byly úspěšnější Češky a z Litvínova tak za "velkou louži" putovaly gratulace útočnici Kristýně Pátkové. Její maminka Ivana Pátková hrdě vystavila na svém profilu Kristýniny fotografie, přátelé a známí s ní sdílejí radost a přidávají pod příspěvkem další gratulace.

Kristýna Pátková opustila svůj mateřský tým v roce 2016. Tehdy úspěšně složila zkoušky na střední školu v Gunnery v americkém Connecticutu. Začala hrát středoškolskou hokejovou ligu. Už tehdy počítala s tím, že se podívá výše, až bude studovat univerzitu. Povedlo se, nyní působí na univerzitě ve Vermontu, kde studuje i další česká reprezentantka Natálie Mlýnková.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru