Reprezentantky mosteckého oddílu krasokolečkování. Foto: archiv klubu
Sport

Kolín, Most – V sobotu 18. května se se svým trenérem vypravilo deset nominovaných mosteckých bruslařek zabojovat do překrásné haly v Kolíně na mistrovství ČR v kolečkovém krasobruslení.

 „Přes pár malých zaškobrtnutí, která ke kolečkovým bruslím patří, předvedly bruslařky krásné výkony. Odměnou je hned osm pódiových umístění, z toho dvě místa třetí, jeden titul vicemistryně a hned čtyři tituly mistryně ČR v kolečkovém krasobruslení. Všem patří obrovské díky za reprezentaci klubu, města a sportu a přejeme mnoho úspěchů a posunu do dalších sezón," vyjádřila díky svěřenkyním klubu Monika Kordíková.

Mistryně:
Nikol Nedvědová
Mariana Kordíková
Claudie Čorejová
Sandra Grund Rückaufová

Vicemistryně:
Ella Černovská

Bronz:
Camilla Grundová
Klára Plicková

Do první pětky:
Claudie Grundová
Sophia Jirsová

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru