OBRAZEM: Sjezdaři vyměnili v Meziboří lyže za kolečkové brusle
In-line slalom v Meziboří. Foto: Oldřich Hájek
Sport

Meziboří – Sjezdaři a slalomáři v Meziboří v sobotu vyměnili lyže za kolečkové brusle a sníh za asfaltovou silnici. Konaly se tady závody v in-line Alpine slalomu.

In-line Alpine sport je doplňkem pro trénink sjezdařů, postupně v něm ale začaly vznikat samostatné soutěže, které nejsou určené pro vyložené sjezdaře, ale věnují se mu i kolečkáři.

Závodníci mají na sobě obdobné vybavení jako v klasickém slalomu na sjezdovce – tedy pořádné chrániče rukou a holení. Podle počasí samozřejmě stačí lehčí oblečení a závodní brusle s velkými kolečky.

Kvůli celodenním závodům byla v Meziboří uzavřena část Okružní ulice od sportovní haly po sanatorium, kde byl dojezd závodníků.

Foto

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru