Práci s hokejkou si může díky NHL Global Fan Tour vyzkoušet úplně každý. Foto: Jitka Fárová
Zajímavosti

Chomutov – Na podzim se v Praze opět uskuteční několik utkání nejprestižnější hokejové ligy, tedy NHL. Této události předchází několik kempů, které mají mezi hokejovými fanoušky vzbudit o tuto událost zájem. Jednou ze zastávek NHL Global Fan Tour je i v Chomutově, a to právě dnes, tedy v pondělí 20. května.

V centru města je tak velmi živo od samého rána. „Máme připraveno patnáct stanovišť, na nichž si děti vyzkouší tvrdost i přesnost střelby, dlouhou střelbu, manipulaci s pukem. Aktivace máme doplněné i o moderní technologie, jako je virtuální realita, která přenese fanoušky na zimní stadiony NHL. K dispozici jsou i playstationy," popsal, co všechno návštěvníky čeká, Michal Poletín ze společnosti Perinvest, která produkuje významné sportovní akce včetně Dne hokeje v Česku. 

Jednou ze zastávek NHL Global Fan Tour je i náměstí v Chomutově. Foto: Jitka Fárová

Program během celého dne moderuje Petr Suchoň. Dopoledne byla akce vyčleněna pro dětské školní kolektivy. „Je to koncipované tak, aby se na stanovištích během daného času mohlo vystřídat asi 1250 dětí," poznamenal Michal Poletín.

Od dvou hodin je prostor určen veřejnosti, a to až do 18 hodin. Přesně v 16 hodin vypukne autogramiáda chomutovských Pirátů Jakuba Chrpy, Františka Mály, Jakuba Váchala a Richarda Běhuly. Dorostenci Pirátů jsou v centru dětí po celou akci, protože pomáhají na jednotlivých stanovištích.

„Také mám domluveno, že během dne dorazí Slavomír Lener, který skvěle pracuje s dětmi a projde s fanoušky jednotlivá stanoviště. Cílem celého dne je zvednout děti od počítačů a dostat je zpátky ke sportu a pohybu," uzavírá Michal Poletín, který je místním fanouškům taktéž dobře známý, protože za Piráty v Chomutově hrál extraligu.

Akce je pro veřejnost připravena až do 18 hodin. Foto: Jitka Fárová

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru