Zleva MUDr. Marek Broul Ph.D, MBA, FECSM, Prokop Seif a Prokop Voleník. Reprofoto video: Krajská zdravotní
Zajímavosti

Ústecký kraj - Oba Prokopové se rozhodli sejmout tabu sexuologického oboru. O citlivých tématech, která trápí část populace a o tom, že zabývat se jimi otevřeně je normální, si povídá s našimi zvědavými průvodci odborník na slovo vzatý a celostátní kapacita, primář Sexuologického oddělení ústecké Masarykovy nemocnice a předseda České společnosti pro sexuální medicínu, MUDr. Marek Broul Ph.D, MBA, FECSM.

V tomto díle se dozvíte, s čím sexuolog může pomoci mužům, ženám i při párové terapii. Chcete vědět, jaké jsou nejnovější trendy v sexuologii? Že sexuologie je dnes multidisciplinárním oborem?

Prokopni to je autorský videopodcast Krajské zdravotní, který běží od května 2023. Cílem pořadu Prokopni to je společně s Prokopem a Prokopem prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci či z návštěvy nemocnice. V hlavních rolích se představují MUDr. Prokop Seif, lékař Anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Most, a Bc. Prokop Voleník, záchranář a tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru