TIP NA VÝLET: Máte rádi lego? Síň historie v Chodově na Karlovarsku nabízí interaktivní výstavu. S exponáty si můžou návštěvníci i pohrát
Foto: město Chodov
Výlety

Chodov – Ojedinělá interaktivní výstava lega je od soboty k vidění v síni historie (naproti infocentru v Domě u Vavřince). S vystavenými exponáty je možno si po dohodě s obsluhou hrát, manipulovat, dostavovat je – dílky pro volné tvoření návštěvníků jsou připraveny v průhledných plastových boxech. Jedná se o ojedinělou výstavu takového rozsahu a pojetí v Chodově.

Otevřeno pro malé i velké (děti do 7 let v doprovodu rodičů) je vždy o víkendu až do konce srpna, a to od 10 do 17 hodin. Vstupné je dobrovolné.

3107lego1

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru