Foto: Městská knihovna Litvínov
Litvínov

Litvínov – Městská knihovna Litvínov v sobotu 9. prosince, opět po pár měsících organizovala další SWAP – tedy výměnu věcí, oblečení, vybavení do domácnosti i hraček, které jejich původní majitelé již nevyužijí, ale mohou se hodit někomu dalšímu.

Vstupné na tuto akci činilo symbolických 20 korun. Zájemci mohli přijít v rozmezí od 10 do 14 hodin a darovat nepotřebné věci někomu jinému, a naopak si mohou odnést to, co se hodí jim.

Smyslem swapování je zamezení vzniku zbytečného odpadu, kdy se stále ještě funkčním věcem vdechne nový život. Věci, které nenajdou nového majitele, poputují na charitativní účely.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru