Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Která firma se bude letos starat o údržbu nemovitostí v majetku města? Vítěz vzejde z veřejné zakázky s názvem "Údržba, opravy a obnova objektů města Litvínova pro rok 2024", jejíž zadání schválilo vedení města.

Obsah zakázky přiblížil místostarosta Litvínova Karel Rosenbaum: „Podobnou zakázku vypisuje město každý rok. Předmětem schváleného řízení je rámcová dohoda s vítězným účastníkem na provádění údržby, oprav a obnovy objektů v majetku nebo ve správě města, a to včetně provádění havarijních oprav a zajištění nepřetržitých pohotovostních služeb. Zvolený postup zajišťuje městu průběžnou péči  o majetek, ale také umožní bezprostředně reagovat na nečekaný výskyt závažnějších poruch nebo havarijních stavů, které vyžadující rychlou reakci.“

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru