Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – V některých případech vyjíždějí strážníci k zásahům i kvůli malým nezbedníkům. V minulých dnech museli strážníci Městské policie Litvínov vysvětlovat pravidla slušného chování hned dvěma partičkám. Jedna z nich kradla.

Dvěma nezletilým chlapcům se zalíbila bižuterie v hodnotě několika set korun v obchodním centru Tesco a rozhodli se, že módní doplňky ukradnou. „Oba malé zloděje při krádeži chytila ostraha obchodu a přivolala strážníky městské policie. Děti skončily na služebně, kam si pro ně přijeli rodiče," informuje městská policie. Informace o případu předali strážníci odboru sociálně právní ochrany dětí.

Strážníky přivolala také obyvatelka domu v Holešické ulici k partě dětí, které svým chováním obtěžovaly seniorku v sousedství. Děti se honily po chodbě a kopaly ženě do dveří. Strážníci partičku ukáznili a vykázali je z domu.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru