Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Zítra se konečně dočkají svých oslav děti, které se minulý pátek chystaly na Den dětí u Koldomu. S ohledem na předpověď počasí byla akce přesunuta na čtvrtek 6. června a pořadatelé již na sociálních sítích potvrdili, že na zítřejší den jsou nachystaní.

Připraven bude skákací hrad, jízdy na koních, ukázka techniky hasičského sboru, Police ČR, Městské policie Litvínov i záchranářů. Na akci se těší i Žaneta Tomášková, známá jako Žanda Piaggio, která brázdí ulice města i široké okolí se svým vysněným autem a pouští se do úklidu všeho nepořádku, kteří ostatní raději přehlížejí. Opékat se budou vuřty, k dostání bude cukrová vata i další občerstvení. 

Akce začíná v 15 hodin a v jejím závěru se děti mohou vymáchat v hasičské pěně. I proto nezapomeňte pro své ratolesti náhradní oblečení.  

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru