OBRAZEM: V Oseku se konal první Klášter Fest
Klášter Fest v Oseku. Foto: Lukáš Ondroušek
Litvínov

Osek - V sobotu do Oseka zavítalo několik známých kapel, například Pokáč, Pavel Callta, UDG, O5 a Radeček, Mňága a Žďorp a jiné. Konal se tam první Klášter Fest Osek.

Celým dnem provázel moderátor Aleš Lehký, pro děti byly připravené atrakce zdarma a pro dospělé výborná piva z několika pivovarů - pivovar Ossegg, pivovar Černý Orel, pivovar Monopol, pivovar Lounský Žejdlík. Bylo připravené také skvělé jídlo, a že lidé měli z čeho vybírat. Celá akce se pořadatelům velmi povedla, snad se bude opakovat každý rok.

Fotogalerie

Velké díky patří především městu Osek a ostatním sponzorům: Mostecké montážní a.s, Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o., Strojírna Litvínov spol. s r.o., Brewtec, HAVE 2000 s.r.o, Instalace ZT s.r.o.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru