360° FOTO: Z Litvínova do Teplic musíte stále po objížďce, v Duchcově se staví nová křižovatka
Vznikající okružní křižovatka v Duchcově. Foto: Oldřih Hájek
Litvínov

Duchcov - V Duchcově dál platí objížďky pro osobní auta a náhradní trasy pro autobusy kvůli stavbě nové okružní křižovatky v ulicích Osedká a Teplická. Kruhový objezd už dostává svůj tvar.

Stavební práce začaly před dvěma měsíci. Plánované dokončení křižovatky je v listopadu letošního roku. Stavba je rozdělena do pěti etap, přičemž v první etapě, která nyní probíhá, je výrazně omezen silniční provoz v místě křižovatky.

Osobní automobily jezdí ulicí Horská cesta a V Domkách (směr Osek-Bílina ) a ulicí Nerudova a Družby (směr Osek-Teplice). Průjezd ze směru Teplice na Bílinu zůstává zachován.

Nákladní doprava je odkloněna mimo město po silnicích III. třídy. V následujících etapách má být již silniční provoz obnoven s jistým omezením v místě stavby křižovatky.

Autobusovou dopravu bylo nutno proti předpokladům vymístit ze staveniště, neboť autobusy by nemohly z důvodů převýšení vozovky oproti stavební pláni projíždět. Proto byly navrženy nově objízdné trasy a došlo i k přesunu čtyř zastávek na Teplické a Osecké ulici.

360° foto

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru