Pozor, silnice na Klíny se opravuje, pro motoristy je přes den zavřená
Silnice na Klíny je uzavřená. Foto: Oldřich Hájek
Litvínov

Litvínov - Se zákazem vjezdu na silnici či. 271 z Litvínova na Klíny musí v současné době počítat všichni řidiči. Kvůli opravě povrchu vozovky zde platí uzavírka.

S pracemi se začalo ve středu, frézování vozovky bude trvat za uzavírky silnice do 11. července vždy od 8.30 do 18 hodin.

Úplná uzavírka bez možnosti průjezdnosti je potom podle povolení vydaného Městským úřadem v Litvínově naplánovaná od 19. do 24. července. Bude se pokládat nový povrch.

Nejkratší objízdná trasa vede přes Janov, Křižatky a Mníšek. Aktuální dopravní situaci v regionu včetně uzavírek a aktuálních dopravních nehod můžete sledovat na našem webu zde.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru