Recidivista, který v červnu ukradl hodinky a napadl policistu, nechtěl platit za alkohol. Skončil ve vazbě
Ilustrační foto
Litvínov

Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z trestného činu krádeže 31letého muže z Litvínova. Ten měl o víkendu v jednom litvínovském supermarketu odcizit v jedné z tamních prodejen lahev alkoholu v hodnotě 999 korun. Využil nepozornosti prodavačky a lahev si ukryl pod oděv a poté z prodejny odešel bez zaplacení.

Jeho krádež ale neunikla pozornosti ostrahy, která podezřelého muže u východu zadržela a alkohol byl vrácen zpět na prodejnu. Minulý týden o svátek také kradl, a to v jiném litvínovském supermarketu, kde odcizil dvě lahve alkoholu a prošel přes pokladnu, kde nikdo nebyl.

"Policie na základě osobní znalosti totožnost muže odhalila. S ohledem na pokračující trestnou činnost podal vyšetřovatel podnět na vazební stíhání. Muž už v minulosti kradl a byl za to odsouzen. V červnu byl obviněn poté, co odcizil v obchodě hodinky za 11 000 korun a následně na policejním oddělení napadl službu konajícího policistu. Okresní soud v Mostě dnes vazbu na obviněného uvalil," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru