Neuvěřitelná krutost! Manžel schválně polil svoji ženu vařící vodou
Opařená žena. Zdroj: facebook
Litvínov

Hrob – Po sociálních sítích kolují fotografie opařené ženy z Hrobu na Teplicku, kterou měl manžel schválně polít vařící vodou. Případ se skutečně stal, potvrdila to policie. Muži hrozí až desetileté vězení.

K nepochopitelnému činu došlo 7. července v noci, po oslavě čtyřicátých narozenin ženy. „V noci z pátku na sobotu po předchozí slovní rozepři polil 47letý muž svoji ženu vroucí vodou,“ sdělil policejní mluvčí Daniel Vítek.

Zraněná žena celou událost popsala na facebooku, kde žádá veřejnost o sdílení. Podle ní ji manžel zohyzdil ze žárlivost a z pocitu méněcennosti. „Uvařil si vodu v rychlovarné konvici a poté, co jsem si šla lehnout, mi vařící vodu vylil do obličeje, na krk a ramena,“ líčí hrůzné okamžiky žena.

V šoku rychle z pokoje utekla. Následně si uvědomila, že nemám nic, čím bych si mohla zavolat pomoc, a proto se vrátila. Její manžel měl stát uprostřed místnosti s její kabelkou a křičet na ni, aby nedělala scény a nestěžovala si. Poté ji měl ještě několikrát udeřit. Ženě se nakonec podařilo zmocnit se telefonu, který ležel na stole, a zavolat na tísňovou linku. S popáleninami byla hospitalizována v nemocnici. „Žena utrpěla zranění v obličeji a horní části těla, která si vyžádala hospitalizaci na traumatologickém oddělení,“ doplnil policejní mluvčí.

Policejní vyšetřovatel obvinil 47letého muže z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, v případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru