Do ubytovny přišel pro sex, přístup mu tam už dřív zakázali
Hotelový dům v Litvínově. Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov - Strážníky přivolala vrátná z ubytovny Hotelový dům v Litvínově. Do ubytovny se přes její odpor snažil dostat muž, který sem opakovaně přicházel za jednou z ubytovaných kvůli sexu.

V minulosti měl muž také zneužívat nezletilou dívku. Do ubytovny měl proto zakázaný přístup. Strážníci muže z ubytovny vykázali. Městská policie o zásahu informovala v přehledu událostí na svém webu.

Stejnou noc museli strážníci tohoto muže řešit ještě jednou. Zavolal totiž na Policii ČR a oznámil, že se chce zabít. Strážníci ho proto znovu kontaktovali. Zjistili, že v pokoji jede tramvají domů a o sebevraždě neuvažuje.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru