Majitel našel své auto s rozbitým oknem a vykradené, zmizelo mu rádio i navigace
Ilustrační foto
Most

Most - Vyšetřovatel mostecké policie zahájil trestní stíhání 30letého muže z Mostu a obvinil ho z přečinu krádeže vloupáním. Podle policistů, kteří na objasnění případu pracovali, měl Mostečan vniknout v mostecké části Podžatecká do zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia, poté co rozbil boční okno.

"Vozidlo důkladně prohledal a odnést si měl autonavigaci a autorádio. Na vozidle poškodil okno a elektrorozvody. Poškozený majitel vyčíslil způsobenou škodu na částku 3 000 korun. Obviněný, který byl již za obdobný čin odsouzen, je stíhán na svobodě. Ohrožen je tříletou sazbou odnětím svobody," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru