Důvěřivá expřítelkyně zajistila muži telefon na splátky. Teď sama dluží téměř 20 tisíc
Ilustrační foto
Most

Most – Mostečtí policisté předali 25letému muži sdělení podezření ze spáchání trestného činu zpronevěry. Ten údajně potřeboval nový mobilní telefon, aby oživil svoji aktivitu na sociální síti.

Rozhodl se proto přijmout nabídku bývalé přítelkyně. Ta měla možnost získat nový přístroj ke svému stávajícímu tarifu. Společně tedy navštívili prodejnu mobilního operátora, kde žena uzavřela smlouvu, a to včetně dalšího paušálního tarifu. Zaplatila kauci 7 tisíc korun a nastavila výši splátek. Mobilní telefon ještě v prodejně předala podezřelému, který přislíbil, že smluvené podmínky bude dodržovat.

„Mostečan sice první splátku na místě uhradil, pak už se ale neobtěžoval. Podle protokolu nesplácel, protože se spolu již více nestýkali. Poškozené tak zbývá doplatit částku převyšující 18 tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger. Vychytralý muž telefon pár dní používal, pak ho údajně prodal neznámé osobě za 12 tisíc korun. Bude-li Mostečan uznán vinným, hrozí mu až dvouleté vězení.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru