VIDEO: Kamera zachytila nehodu osobního automobilu na mostecké třídě Budovatelů
Foto: čtenář
Most

Most - K dopravní nehodě jednoho osobního automobilu došlo 28. srpna po dvacáté hodině večerní v Mostě na hlavní třídě Budovatelů poblíž konečné tramvaje u dopravního podniku.

Havárii zachytila kamera. Osobní automobil přijíždí z ulice Pionýrů na hlavní mosteckou třídu, při odbočování doprava na mokré vozovce ale řidič nezvládá projet zatáčku, naráží do sloupu a poté do zaparkovaných vozidel.

https://www.youtube.com/watch?v=7X1bgafPfNk

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru