Konec prázdnin se bude slavit v rytmu rock and rollu, zazpívá také Csáková
Na Obrnické slavnosti přijíždí lidé z širokého okolí. Foto: obec Obrnice
Most

Obrnice – Už posedmnácté zve obec Obrnice první zářijovou sobotu místní i přespolní na bohatý program oblíbených slavností. Tradičně na starém fotbalovém hřišti čeká návštěvníky vystoupení populárních osobností hudební scény v čele se zpěvačkami Ilonou Csákovou a Martinou Balogovou. Rock and rollový repertoár plný hitů z tvůrčí dílny Elvise Presleyho, Billa Haleyho, Chucka Berryho nebo Brendy Lee představí kapela Crazy Dogs. K tanci i poslechu zahraje skupina Sortiment.


Starosta Stanislav Zaspal zahájí Obrnické slavnosti 2. září v 15 hodin, průvodní slovo mezi jednotlivými vystoupeními obstará zkušený moderátor Roman Lukáš. „Slavnosti si za dobu své existence našly stálé příznivce, každý rok však zaznamenáváme i nové tváře, což nás těší. Doufáme, že nám bude přát počasí a také letos dorazí velký počet návštěvníků všech věkových kategorií. Čeká je atraktivní podívaná, určitě se nebudou nudit,“ uvedl starosta.

Pořadatelé myslí samozřejmě i na nejmladší generaci. Děti si užijí skákací hrad, nafukovací skluzavku, mohou si nechat zkrášlit obličej kresbou s vybraným námětem, projet se vláčkem, na koních nebo se rozptýlit na laserové střelnici. Malé i velké čekají soutěže o ceny. Nabídku občerstvení zpestří už neodmyslitelně guláš z divočiny místních myslivců nebo domácí slané či sladké pokrmy šikovných hospodyněk.

Slavnosti iniciovalo v roce 2007 současné vedení obce. Do jejich příprav se aktivně zapojují dospělí, děti i senioři z řad veřejnosti. Při organizaci obecních akcí obec spolupracuje také s místními spolky, sdruženími a neziskovými organizacemi.

 

Obrnické slavnosti plakát page 0001

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru