Nehoda na silnici? Potíže na ulici? Mládež se učila, jak pomoci
Studenti si dle instruktáže sami vyzkoušeli, jak poskytovat první pomoc. Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Most – Od úterý do čtvrtka bylo rušno před mosteckým magistrátem. Na místě byli neustále hasiči, záchranáři i policisté. Stejně jako v Ústí nad Labem se zde konala preventivní akce Safety Road – prevence pro mladé řidiče pořádanou Policií České republiky ve spolupráci s Ústeckým krajem a Ministerstvem dopravy – BESIP.

Tragické dopravní nehody, doživotní následky, zmařené životy, to vše, ač o tom nechceme slyšet, často způsobují velmi mladí řidiči, ať už svou nezkušeností či nezodpovědným chováním. Safety Road se snaží na tuto problematiku upozornit a zároveň časté tragické nehody mladých řidičů eliminovat. Úkolem akce tak bylo seznámit mladé se všemi riziky dopravního provozu a připravit je na poskytnutí první pomoci.

 

Safety road na výšku

safety road na výšku 2

safety road na šířku 2

Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru