PTALI JSTE SE: Ukradli v Mostě lampu sběrači kovu?
Obyvatelé sídliště překvapilo, v jakou denní dobu došlo k odstranění lampy. Napadlo je okamžitě, že jde o krádež. Foto: čtenář
Most

Most – Ve středu večer pozorovali obyvatelé "sedmistovek" zvláštní situaci. Za tmy přijelo na sídliště auto, z něj vyskočili dva muži, odřízli lampu, a i s ní odjeli. Kradou se na ulici už i takovéto věci?

Leckdo by tomu uvěřil, ale vysvětlení je prosté. „Skutečně jsme dostali oznámení týkající se lampy, nicméně šlo o to, že byla její konstrukce vyhnilá a lampa se nebezpečně nakláněla. Proto přijeli pracovníci společnosti, která má v Mostě veřejné osvětlení na starosti, lampu odřízli a odvezli," vysvětlil policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru